Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

AtesBEY35 : Diyorki

Selam canm

SENEM_34 : Diyorki

slm cok beğendim sitenizi cok güzel arkadaşlarla taniştim Www.sesliRoom.com dünyanin en kaliteli sesli chat sesli sohbet sitesi herkez burda..

hizmetpanel : Diyorki

Panelimiz Hayırlı Olsun...Hizmetpanel-Yurtpanel Teknolojileri..Gsm:05452300592

BLOG : Bayan Arkadaş Arıyorum

Bayan Arkadaş Arıyorum

Eskiden insanların telsiz ile sohbet ettikleri bir dönemin vardı. Değişik telsiz kanallarından, kendileri için seçtikleri rumuzlarla hiç tanımadıkları kişilere ulaşmanın heyecanını yaşamaktaydılar. Daha önceleri ise insanların birbirlerine gizli gizli mektuplar bıraktıkları dönemler söz konusuydu. O günlerden bu günlere pek çok şey değişti. Ancak, tıpkı daha önce hiç görülmemiş yerleri keşfetme içgüdüsü gibi, hiç tanışılmamış kişilerle iletişim kurmanın çekiciliği hala devam etmektedir.
Teknolojinin ilerlemesiyle yöntemler değişmiş olsa bile yine aynı heyecan devam etmektedir.
Arkadaş edinebilmek için farklı işlevsellikte web siteleri mevcuttur. Chat siteleri ve arkadaşlık siteleri bunlara örnek olabilir.
Arkadaşlık Sitelerinin Faydası
Günümüzde yeni yüzlerle tanışabilmenin etkili yollarından biri arkadaşlık siteleridir. Bu tür sitelerde kişilerin fotoğrafları görülebilir, biyografileri hakkında bilgi edinilebilir. Kısa sürede kişiler hakkında bir ilk izlenim kazanmanız mümkündür. Ayrıca bulundukları şehirlere, yaş gruplarına göre filtreleme yapmak da mümkündür.
Yeterince tanındığından emin olunan kişilerle gerçek hayatta tanışmak mümkün olduğu gibi bazı kimseler dertleşmek ve uzun süreli online arkadaşlıklar kurmak için bu tür sitelere kayıt olabilmektedir.
Her gün yaşanılanları aslında hiç tanınmaya bir kişi ile paylaşmak kimileri için ilgi çekici bulunabiliyor.


Chat Sitelerinin Kullanımı


Chat sitelerinde (sohbet siteleri) genellikle anlık sohbetler gerçekleştirilir. Birebir sohbetler gerçekleştirilebildiği gibi grup olarak da sohbet etmek mümkündür. Chat sitelerinde profil kayıtları bulunamayabilir. Bu sitelerde insanları tanıyabilmek için onlara soru sormak etkili yöntemlerden biridir. Bu sayede sohbet edilen kişiyi tanımak, hakkında fikir edinmek mümkün olmaktadır.
Chat siteleri aynı zamanda belirli konular hakkında yardım almak amacıyla da kullanılmaktadır. Belli bir ürünün ya da oyunun kullanıcıları gruplar oluşturarak bilinmeyenleri, gelişmeleri birbirleri ile paylaşabiliyorlar.

18 May 2018 220 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder