153Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Sohbet

Sohbet

Öncellikle siz sohbet sever kullanıcılarımıza merhaba .

Sohbet aleminin en önde gelen isimlerinden sesliroom.com domaini (site) siz değerli sohbet kullanıcılarımıza uzun yıllardır ücretsiz bir şekilde sohbet imkanı sunmaktadır .

Sesliroom sohbet kanallarımızda toplamda 80 sohbet odası (sohbet kanalı) bulunmaktadır.Dünyanın ve avrupanın her yerinden sohbet kanallarımıza bağlanan Türk vatandaşları mevcut sohbet platformumuza giren kullanıcılarımızın %70 civarını ortalama bayan kullanıcılar oluşturmakta . Biz sesliroom ailesi olarak yıllardan bu yana sizlere ücretsiz bir şekilde üyelik şartı istemeden siz değerli sohbet severlere hizmet etmekteyiz.Yanlış duymadınız tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet kanallarına anasayfamızda bulunan misafir girişinden giriş yapabilirsiniz .Tek yapmanız gereken anasayfamızda bulunan sohbete bağlan kısmına tıklayarak rumuz (nik name) yazarak sohbet sitemize giriş yaparak yeni arkadaşlıklar edinmek .

Sitemiz sadece yazılı chat üzerine kurulmuş bir sohbet sitesi değildir.Dilerseniz kameralı bir şekilde sohbetlerinizi sürdürebilir dilerseniz sesli bir şekilde chat sitemizde bulunan kullanıcılarımız ile tanışarak yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz.Tekrar ediyoruz tamamen ücretsiz bir şekilde sizlere bu imkanları sağlıyoruz .

Sohbet odalarımızdan bahsedicek olursak sohbet platformumuzda toplamda 80 sohbet kanalı bulunmaktadır ve her sohbet kanalında bulunan kullanıcılarımız ile tanışabilir skype,cep telefonu numarası alışverişinde bulunabilirsiniz tabi bunlar tanıştıktan sonra istemeniz siz kullanıcılarımız için daha iyi olucaktır .

Sohbet kanallarımızda dilerseniz mikrofon (mik) alarak sevdiğiniz müzik ve şarkıları chat odalarında bulunan kullanıcılarımıza dinletebilir dilerseniz sohbet odalarımızda bulunan kullanıcılarımız ile sohbet edebilirsiniz.Sesli bir şekilde sohbet kanallarındaki kullanıcılarımıza sesinizi duyurmak için kendinize bir mikrofon veya kulaklıklı mikrofon alarak duyurabilirsiniz .

Chat platformumuzda geçirdiğiniz zaman boyunca eğer aktiflik (online) süreniz günde 2 saat ve üzerindeyse sitemizde bulunan sesliroom yetkilileri sizlere özel mesaj (pm) atarak sizlere ücretsiz bir şekilde yetki ve oda teklifinde bulunucaktır . Yanlış duymadınız ücretsiz bir şekilde yetki ve sohbet kanalı sahibi olabilirsiniz tek yapmanız gereken sesliroom.com anasayfasında bulunan sohbete bağlan kısmına tıklayarak dilerseniz misafir girişine rumuz (nik) yazarak şifresiz ve ücretsiz bir şekilde giriş yapmak dilerseniz kayıt ol butonuna tıklayarak sohbet sitemize ücretsiz bir şekilde kayıt olabilirsiniz .

Site yetkililerine ulaşmakta zorluk çekiyorsanız ve bir sorununuz varsa makalemizin alt kısmında bulunan yorum yap butonuna tıklayarak sorunlarınızı bize iletebilirsiniz sesliroom.com yetkilileri en yakın zamanda sizinle iletişime geçip sorununuzu çözecektir .

İyi sohbetler dilerim .

 

18 Şub 2018 292 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder