Mobil Sesli sohbet nedir?

Mobil Sesli sohbet nedir?

ncelikle sohbet kelimesini acıklayalım. Sohbetin sözlük anlamı; Sohbet yazılan düşünce yazılarıdır. Sohbetlerde de bir düşünce açıklanır, bilgi verilir. Sohbet yazarı ele aldığı konuda fazla derinleşmez, ileri sürdüğü görüşlerini kanıtlama yoluna gitmez, ancak sezdirmeye çalışır, bu yönüy1e makaleden ayrılır. Sohbet yazarı kişisel görüşlerini özgürce ifâde edebilme özelliğini taşır. Başkalarının o konuda ne düşündükleri önemli değildir. Herkesin sevdiği bir şeyden berbat bir şey olarak söz edebilir.

 

Sesli sohbet nedir? Sesli sohbet siteler aracılıgıyla siteye giren kullanıcılara ücretsiz hem sesli,hem görüntülü olarak konuşma imkanı saglayan bir sistemdir. Bu tarz siteler ister görevli olun ister görevsiz olun sesli konuşabilmekte muzik dinleyebilmenin yanında odada bulunan kullanıcılara dinletebilmektesiniz.

 

Sesli sitelerin hepsinde bu özellikler mevcut olup sistem sahibi ve kurucusu speakyweb sitesidir. Sizlere ücretsiz sesli chat ve sesli sohbet hakkında kısa bilgilendirme verelim. Degerli kullanıcılarımız,Sitemizde sohbet etmek odalarda mikrofon almak,şarkı calmak tamamen ücretsizdir.

 

Odalarımızda kendinize arkadaş,dost edinebilir mp3 şarkılar dinleyebilirsiniz.Eger Bu mübarek günlerde ilahi,dini sohbet veya dualar dinlemek dini sohbetlere katılmak istiyorsanız lutfen islam odalarımızı ziyaret ediniz.Sitemizde 52 oda bulunmaktadır.

 

Odalarımızın tamamında sohbet etmek eglenmek icin herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.Sitemizin en yoğun odası olan izdivaç odamızda sunucu arkadaşlarımız sizler için var olup sizlerin yazılarını takip ederek sizlere en güzel ortamı sunmaktadırlar.

 

Sitemizde üyeliklerde ücretsiz olup istediginiz dakika üye olabilir sesliRoom üye ailesine katılabilirsiniz. Sizlerde üye avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.Sitemizde bedava olarak sohbet etmek istiyorsanız sagda giriş yapabilmeniz için bulunan kısıma üyeyseniz üye girişinden,üye degilseniz misafir girişinden sitemize giriş yaparak sohbete başlayabilirsiniz.

 

SesliRoom da olmak ayrıcalıktır. Sitemizde görev almak yada oda almak istiyorsanız lutfen Sapka Satış odamıza giderek yardım isteyiniz.

Sesli mobil Sohbet Nedir ? : Google’da Ara
Mobil Sesli Sohbet Nedir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir