Mobil sohbetMobil Sohbet sitesiSesli Sohbet mobil Siteler

Sesli Sohbet mobil Siteler

indir

En popüler olandır sesli sohbet siteleri, bizlerin bütün yaşam tarzını baştan aşağı değiştiren, hayatımızın vazgeçilmezi olan şeydir aslında. Kişileri görüntülü, sesli, yaizarak veya istenilen 3 seçenekten birini uygulayarak seçebiliyor olmak insanlara ayrıca zevk verici. Çoğu mobil sohbet sitesi insanlarına seviyeli bir oda hizmeti sağlar. Ama kimi site ise tamamen kötü amaçla hizmet sağlamak için var olur. Her önüne gelen kişi mutlaka bir panel kurulumu vesilesi ile bir site açmaya kalkar. Hepinizin aklında şu soru vardır.

Neden herkes site açıyor?

Buralardan kazanç elde etme gibi bir durum söz konusu mu diye mutlaka aklınıza yer edinir. Sesli sohbet siteleri aslında kazanç sağlama amacı kendince düşünmektedir. Bir site sahibi sitesini ciddi kullanıcı sayısına doğru eğer ki ilerletirse yetki konusunda bir düzenleme yapar ve bazı yetki sınıflarını sesli sohbet siteleri arasında ücretle satar. İlk başta kesinlikle zaten ücret talep etmez.

Örneğin kendimizden bahsedelim; 22.03.2002 tarihin’de bunu alan adları sitelerinden kontrol ederseniz zaten doğrulamış olursunuz. Sitemizde bugüne kadar çoğu kez yönettik, ara verdik, durduk bekledik ve hiç bir zaman ne kullanıcılardan ne bir başka insandan ücret almadık. Zaten sesli sohbet siteleri’nin kullanıcılardan ücret talep etme olanağı kesinlikle yoktur ve olamaz da.

Üyelik, resim yükleme, odalara girme ve daha bir çok hizmet tamamen ücretsiz olur. Zaten ücret talep eden bir şahıs, bir site sahibi ile karşılaşırsanız hemen çıkışa basıp yeni bir sohbet sitesi bulun kendinize. Sanal’ın ve dünyamızın kısacası Türkiye’nin en büyük sesli mobil sohbet sitesi en iyi ismi olarak bilinmeye ve sunduğumuz bu hizmetlerden kullanıcılarımızdan ücret almadan yolumuza emin adımlarla devam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir